Łukasz Podolski w czwartek przywita się z kibicami na stadionie Górnika. Na prezentację mogą przyjść wszyscy

i

Autor: Twitter/Lukas Podolski Na prezentacji Łukasza Podolskiego na stadionie Górnika pojawi się kilkanaście tysięcy kibiców

Łukasz Podolski w czwartek przywita się z kibicami na stadionie Górnika. Na prezentację mogą przyjść wszyscy [WIDEO]

2021-07-07 7:37

Na ten moment kibice Górnika Zabrze czekali od wielu lat. Łukasz Podolski wraca do domu i w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy 14-krotnego mistrza Polski. Prezentacja nowego piłkarza "Trójkolorowych" odbędzie się w czwartek, 8 lipca na stadionie przy Roosevelta. Przyjść może każdy, całkowicie za darmo.

Wszyscy na stadion! Już w czwartek, 8 lipca o godzinie 17.30 Łukasz Podolski oficjalnie podpisze kontrakt z Górnikiem i weźmie udział w konferencji prasowej. Natomiast o godzinie 19.00 na stadionie im. Ernesta Pohla przy ulicy Roosevelta w Zabrzu odbędzie się prezentacja Łukasza Podolskiego jako nowego piłkarza Górnika Zabrze. Mistrz świata z 2014 roku wraca do domu. Urodził się w Gliwicach, mieszkał w Sośnicy i od dziecka kibicował Górnikowi. Teraz, w wieku 36 lat wreszcie będzie mógł reprezentować barwy tego legendarnego klubu.

- Zapraszamy wszystkich na stadion aby wspólnie z Lukasem świętować to wielkie dla Górnika, dla Zabrza, dla Polski wydarzenie. Sam Lukas bardzo chciał przywitać się z najlepszymi kibicami w Polsce, i liczymy że fani Górnika jak zawsze pokażą, jak fantastycznie jest na Arenie Zabrze - apelują przedstawiciele Górnika Zabrze.

Dodajmy, że wstęp na prezentację nowego piłkarza Górnika Zabrze jest wolny.

Do kibiców przemówił też sam Łukasz Podolski:

- W czwartek o 19 wszyscy na stadion! Bedę na Was czekał! - apeluje Podolski w specjalnym nagraniu umieszczonym w mediach społecznościowych.