Lokal Face 2 Face w Rybniku będzie otwarty w najbliższy piątek. Właściciele: "Nie poddamy się"

2021-02-04 15:28

Właściciele klubu Face 2 Face w Rybniku zapraszają na imprezę już w najbliższy piątek, 5 lutego. Przypomnijmy, że decyzją sanepidu lokal został zamknięty do 14 lutego. To jednak nie zniechęca właścicieli klubu. "Chcemy im pokazać, że się nie boimy" - mówi Sandra Konieczny, właścicielka.

Lokal Face 2 Face w Rybniku będzie otwarty w piątek, 5 lutego mimo zakazów i decyzji sanepidu

Właściciele lokalu Face 2 Face w Rybniku zapowiedzieli, że ich klub będzie otwarty w najbliższy piątek, 5 lutego. Przekonują, że są gotowi na wizytę policji i sanepidu. A przypomnijmy, że decyzją służb sanitarnych klub ma pozostać zamknięty co najmniej do 14 lutego.

A to wszystko po awanturze pomiędzy policją a imprezowiczami do której doszło w ostatnią sobotę.

CZYTAJ WIĘCEJ: Po zamieszkach przed otwartym klubem w Rybniku trzy osoby usłyszały zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej policjanta

Właściciele Face 2 Face przekazali w mediach społecznościowych, że są po rozmowach z prawnikami i nie boją się interwencji policji w klubie, który będzie otwarty w najbliższy piątek.

- Na pewno się otwieramy to jest informacja na 100 procent. Nie mamy pojęcia czy policja zablokuje lokal, ale mamy różne pomysły i jeśli oni nas zaskoczą to my też - mówią właściciele.

- Mam nadzieję, że się nie wystraszyliście. Bo to była próba sił policji, bezprawna interwencja, a my się nie zgadzamy na to, żeby w takim bezprawiu żyć - dodają.

Szczegóły w relacji live.

Olsztyn. Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym