Kot w worku czyli zakupowe szaleństwo w Parku Handlowym Arena!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Kot w worku czyli zakupowe szaleństwo w Parku Handlowym Arena!

2022-11-22 14:08

Do zakupowego szaleństwa, znanego jako Black Friday, pozostało już niewiele czasu! Szykujcie się na absolutnie niesamowite zakupy w Parku Handlowym Arena! Czeka na was coś specjalnego – atrakcyjne prezenty za zakupy. Nie kupuj kota w worku! Dostaniesz go w prezencie!

Już w najbliższy piątek, 25 listopada warto wybrać się na Black Friday do Parku Handlowego Arena! We wszystkich sklepach czekać będą liczne okazje oraz promocje. Zakupy osłodzą i uprzyjemnią kawiarnie i punkty gastronomiczne. Przyjdź i poczuj tę niesamowitą atmosferę, która ogarnia cały świat!

Macie już konkretne rzeczy, które chcecie upolować? To ważne, by wiedzieć, co Wam idealnie pasuje i nie kupować kota w worku! Ale nic się nie przejmujcie. Kota w worku podaruje wam Park Handlowy Arena! W zamian za zakupy nagradzani będziecie prezentami. Każdy, kto wyda 150 PLN oraz zarejestruje się w programie „ARENA Rabatów” otrzyma specjalny prezent. Co to będzie? Nie możemy powiedzieć. Uchylimy jednak rąbka tajemnicy – czeka na was mnóstwo niespodzianek od najemców!!! A co dostaniecie – oczywiście w worku – to już zależy Waszej szczęśliwej ręki, którą wyciągnięcie po upominek!

Przypominamy, że „ARENA Rabatów” to program lojalnościowy dla miłośników zniżek, bonusów oraz nagród, które przyznawane są za zakupy. Przysłowiowego kota worku będzie można otrzymać od 11.00 do 19.00 w punkcie promocji. Tam też będą czekać informacje o programie lojalnościowym oraz regulamin.

Zaczynamy odliczanie do piątku! Udanych zakupów!

Kot w worku czyli zakupowe szaleństwo w Parku Handlowym Arena!

i

Autor: Materiały prasowe

Park Handlowy Arena

Park Handlowy Arena zajmuje strategiczne położenie w północno-zachodniej części Gliwic – przy Al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Bliskie sąsiedztwo Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ) łączącej Katowice z Gliwicami umożliwia łatwy dojazd do parku handlowego zarówno z miasta, jak i okolic. Kompleks składa się z głównego budynku galerii o całkowitej powierzchni najmu 25 900 m2, sklepów wielkopowierzchniowych Decathlon i Leroy Merlin oraz stacji kontroli pojazdów Norauto. W ofercie parku znajdują się hipermarket Carrefour oraz 69 sklepów i punktów usługowych z popularnymi markami, takimi jak: Media Expert, Rossmann, Dealz, Carry, Reserved, Esotiq, Pepco, Deichmann, CCC, Douglas, ABRA Meble oraz ABRA Kuchnie. Dla klientów dostępny jest również bezpłatny parking, mieszczący 1 300 samochodów, a dla dzieci – zewnętrzny plac zabaw.