Kanał Sportowy szuka do pracy operatora/montażysty. Internauci są bezlitośni

i

Autor: ogłoszenie na fanpage Kanału Sportowego I kadr z transmisji na Kanale Sportowym pt. "MOC FUTBOLU: BOREK, SMOK, POL, PEŁKA: LEGIA ROZBITA! REAL - BAYERN, PSG - BVB W WALCE O FINAŁ LM!

Praca

Internauci zjedli ofertę pracy w Kanale Sportowym. "Może i wymagania duże, ale przynajmniej zarobki niskie"

Kanał Sportowy szuka pracownika na stanowisko operatora/montażysty. Wymagania? Własny sprzęt i minimum 3-letnie doświadczenie. Obowiązki? Nagrywanie i montowanie materiałów video i przygotowywanie contentu na social media. Internauci nie mieli oporów i bezlitośnie wyśmiali podaną ofertę pracy. Głównie w kontekście wynagrodzenia.

Kanał Sportowy szuka operatora/montażysty

Na facebookowym profilu Kanału Sportowego pojawiła się oferta pracy. "Szukamy operatora/montażysty do naszego zespołu! Jeśli jesteś zainteresowany i czujesz, że to praca dla ciebie, zgłoś się do nas!" - przeczytamy na wstępie.

Czego oczekuje Kanał Sportowy od kandydatów? Na liście wymagań znalazły się:

 • dobra znajomość pakietu Adobe
 • posiadanie własnego sprzętu wideo i stacji montażowej
 • dyspozycyjność, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej
 • minimum 3-letnie doświadczenie

Do obowiązków nowego operatora/montażysty należeć będzie: nagrywanie i montowanie materiałów video (programy studyjne, reportaże, vlogi, sondy, wywiady) oraz przygotowywanie contentu na social media typu Twitter, Instagram, Facebook i TikTok.

Za to wszystko Kanał Sportowy jest gotowy zapłacić pracownikowi od 6 do 10 tys. zł miesięcznie.

Internauci wyśmiali ofertę pracy w Kanale Sportowym

Oferta pracy na stanowisku operatora w Kanale Sportowym spotkała się z krytyką sporej grupy internautów. Komentujący zwrócili uwagę, że w ogłoszeniu brakuje informacji, czy proponowane wynagrodzenie to netto czy brutto.

Ale niezależnie od odpowiedzi, zdaniem wielu to i tak za mało, biorąc pod uwagę dość surowe wymagania dotyczące sprzętu i doświadczenia.

"Dajcie ofertę na RocketJobs" - napisał prześmiewczo jeden z internautów, nawiązując do faktu, że współpracę z portalem nawiązał Krzysztof Stanowski, do niedawna także członek Kanału Sportowego. Stanowski zakończył przygodę z KS w październiku zeszłego roku i niedługo później założył własny Kanał Zero, co poskutkowało ogromnym spadkiem obserwujących KS.

Poniżej publikujemy kilka - naszym zdaniem - najciekawszych komentarzy internautów pod ofertą pracy w Kanale Sportowym (pisownia oryginalna - przyp. red.):

 • Nie znajdą za te grosze … Borek śpi na kasie niech sypnie chłopakowi od siebie jak chce kanalik utrzymać, ledwo to zipie bez Stana …. Początek końca. Elo spadam na kanał Zero
 • Stanowski ma kamery, polecam człowieka!
 • 6 koła z własnym sprzętem i trzyletnim doświadczeniem. Grubo
 • Ja zostałem konsultantką Avonu i zarabiam więcej
 • Może jakaś zrzutkę zrobić na Kanal Sportowy, biedaki nie mają pieniążków na dobry sprzęt i szukają jeleni, którzy przyjdą ze swoim sprzętem?
 • Umowa na B2B? 6k netto? Proszę policzyć ile zjedzą podatki i ZUS i ile zostanie
 • Może i wymagania duże ale przynajmniej zarobki niskie
 • Biedaki co dziadują na sprzęcie. Stano weź w darach im wyślij

Tak zmieniał się Krzysztof Stanowski na przestrzeni lat: 

Listen on Spreaker.