Ślub Iwony i Gerarda

i

Autor: PHOTO ART SERVICE

Zakochani

Gerard i Iwona z Sanatorium miłości wzięli ślub w Niepołomicach

Co to był za ślub! Iwona i Gerard z programu Sanatorium miłości pobrali się na Zamku Królewskim w Niepołomicach. Ślub Iwony i Gerarda był zwieńczeniem ich związku, którego początki śledziła cała Polska w popularnym programie telewizyjnym.

Ślub Iwony i Gerarda z Sanatorium miłości

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz z Zabrza to bohaterowie drugiej edycji Sanatorium miłości TVP. Program oglądany jest przez miliony widzów, a bohaterowie stają się celebrytami. Zwłaszcza, gdy ich związki kończą się ślubem. Tak właśnie stało się z Iwoną i Gerardem. Na Zamku Królewskim w Niepołomicach stanęli na ślubnym kobiercu i przysięgli sobie miłość i wierność.

Takiego ślubu pewnie można pozazdrościć. Odbył się bowiem w przepięknym miejscu. Dziedziniec zamku został przystrojony specjalnie na ich ślub. Państwo młodzi wjechali z fasonem zabytkowym białym samochodem. A cała uroczystość odbyła się w gronie najbliższych, świętujących zawarcie związku małżeńskiego przez bodaj najsympatyczniejsza parę Sanatorium miłości.

Iwona i Gerard: ślub w Niepołomicach

Zobacz zdjęcia

Bohaterów Sanatorium miłości połączyła miłość

Iwona spod Radomska i Gerard z Zabrza znają się od trzech lat. Poznali się na planie programu Sanatorium miłości i od razu wpadli sobie w oko. Dwadzieścia lat różnicy nie stanowiło dla nich żadnego problemu, aby wyznać sobie miłość. Ze ślubem się nie spieszyli. Dali sobie całe dwa lata na lepsze poznanie swoich zainteresowań, przyjaciół i grona rodziny. 

Potem nastąpiły oświadczyny, a 5 sierpnia ślub i huczne wesele do białego rana!

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/