Propozycja maskotki Sosnowieckich Wodociągów

i

Autor: UM Sosnowiec Propozycja maskotki Sosnowieckich Wodociągów

Złap pisaka, zaprojektuj pluszaka. Dzieciaki tworzą maskotkę dla Sosnowieckich Wodociągów

2021-05-07 13:26

Hydrant Henio, Okti Rybka, Sosnowodek, Rurcio, Hyzio i Zasuwek – to nazwy tylko niektórych propozycji jakie dotarły do Sosnowieckich Wodociągów w konkursie na pluszowego ambasadora przedsiębiorstwa.

Firma czeka na kolejne pomysły do 15 maja.

- Kilka lat temu Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu przeszło rebranding i zmieniło nazwę na Sosnowieckie Wodociągi. Firma ma też nowe logo, a teraz szuka maskotki, która będzie symbolem firmy. Dlatego też organizuje konkurs dla dzieci klas 1-3, które mają normalnie zajęcia w szkole. Chcemy, aby dzieci zaprojektowały maskotkę - powiedział nam Rafał Łysy z Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.

Na zwycięzcę konkursu czeka Fiat 500, ale tym razem nie chodzi o samochód, ale o elektryczną hulajnoga Fiat 500!

- Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania naszym konkursem. Mamy już kilkanaście bardzo pomysłowych i kreatywnych propozycji. Będziemy stali przed naprawdę trudnym wyborem – mówi Paweł Kopczyński, prezes Sosnowieckich Wodociągów.

Najważniejszym kryterium jest stworzenie maskotki wraz z jej nazwą, kojarzącą się z działalnością firmy. Dzieciaki same wybierają formę, technikę, czy wykorzystane materiały.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"