Zabrze: 8-latka potrącona na pasach przed szkołą. Lądował śmigłowiec LPR

i

Autor: Archiwum Zabrze: 8-latka potrącona na pasach przed szkołą. Lądował śmigłowiec LPR

Wydarzenia

Zabrze: 8-latka potrącona na pasach przed szkołą. Lądował śmigłowiec LPR

Do dramatycznych wydarzeń doszło w środowy poranek około godz. 8 przy ul. Piłsudzkiego w Zabrzu. na pasach przed szkołą doszło do potrącenia 8-letniej dziewczynki. Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec LPR.

Dramat na pasach. 8-latka potrącona. Lądował LPR

W centrum Zabrza doszło w środę 6 września doszło do dramatycznego wypadku. Około godz. 8 rano samochód potrącił 8-letnią dziewczynkę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Dziewczynka straciła przytomność. Od razu zadysponowano na miejsce śmigłowiec LPR, który przetransportował 8-latkę do szpitala. Na chwilę obecną nie wiadomo jaki jest stan dziewczynki. 

Samochód, który ją potrącił, prowadziła 69-letnia kobieta. W chwili wypadku, jak poinformowała zabrzańska policja, kobieta była trzeźwa. 

Do wypadku doszło dziś, 6 września, około godziny 8:00 rano przy ulicy Piłsudskiego w Zabrzu. Przechodząca przez przejście dla pieszych 8-latka została potrącona przez samochód osobowy. Kierująca autem 69-latka była trzeźwa. 8-letnia dziewczynka po zdarzeniu była nieprzytomna. Została przetransportowana przez LPR do szpitala. Teraz śledczy prowadzą szczegółowe oględziny – to wskaże, jaki był mechanizm powstania tego wypadku - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.