Trwa konkurs „Powiedz TAK w Fabryce Porcelany”

2022-12-16 20:03

Fabryka Porcelany w Katowicach ogłosiła konkurs. Do wygrania jest organizacja przyjęcia weselnego. Dla zwycięskiej pary zostanie zorganizowane przyjęcie!

Już blisko pięćdziesiąt par zgłosiło się do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest organizacja przyjęcia weselnego w Fabryce Porcelany w Katowicach. Przyjęcie dla 100 osób zostanie zorganizowane dla zwycięskiej pary w znanej i lubianej, jak również często nagradzanej Restauracji Prodiż, która znajduje się w sercu tego historycznego kompleksu.

Konkurs „Powiedz TAK w Fabryce Porcelany”

Na zwycięzców i ich gości oprócz niezwykle klimatycznych wnętrz czekać będzie najlepsze menu, procentowe trunki, słodki stół i profesjonalna obsługa. Co trzeba zrobić? Wystarczy zamieścić pod jednym z konkursowych postów na fanpejdżu Restauracji Prodiż - wspólne, kreatywne, przepełnione uczuciem zdjęcie oraz oznaczyć pod nim swoje profile i polubić stronę restauracji.

Zgłoszeń w konkursie można dokonywać tylko do 30 grudnia 2022 r. Dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają nad dołączeniem do zabawy, pokażemy jak wspaniale może wyglądać ich wielki dzień w pięknych, zabytkowych wnętrzach Fabryki Porcelany. Regulamin konkursu dostępny na stronie: fabryka-porcelany.pl