Sylwia Lipka

i

Autor: WBF

Sylwia Lipka wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Kto będzie partnerem młodej knurowianki?

2020-01-27 14:23

Sylwia Lipka, 23-letnia aktorka, piosenkarka i youtuberka będzie jedną z gwiazd kolejnej edycji programu "Dancing with the stars". To już 11. edycja popularnego show, które na antenie telewizji Polsat zostanie wyemitowane wiosną. Fani Sylwii Lipki z pewnością liczą na to, że pochodząca z Knurowa influencerka pokażę na co ją stać i zaimponuje wszystkim swoją postawą na tanecznym parkiecie.

Sylwia Lipka wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Ma 23-lata i pochodzi z Knurowa w województwie śląskim. Nagrała kilka piosenek, które mają na liczniku grubo ponad kilkanaście milionów wyświetleń w serwisie Youtube. Zagrała też główną rolę w filmie „#Jestem M. Misfit”. Można ją było też zobaczyć w programach na kanale Disney Channel. Jej profil na instagramie śledzi ponad 900 tysięcy osób. O kim mowa? Oczywiście o Sylwii Lipce, która ostatnio w swoich mediach społecznościowych poinformowała o tym, że wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Sylwia Lipka przyznaje, że cieszy się na nowe, nadchodzące wyzwanie. Najwięcej stresu wywołuje u niej jeszcze niepewność tego, kto będzie jej tanecznym partnerem w programie. Jedno jest jednak pewne - może liczyć na wsparcie swoich wiernych fanów, których pieszczotliwie nazywa "ananasami". Jeśli Lipce będzie na parkiecie szło tak samo dobrze jak na scenie i planie filmowym, to ma ogromne szanse na dojście do finału 11. edycji "Dancing with the Stars".

Oprócz Sylwii Lipki w 11. edycji programu "Dancing with the Stars: wystąpią jeszcze: Julia Wieniawa, Anna Karwan, Sylwester Wilk, Mikołaj Jędruszczak, Edyta Zając, Milena Rostkowska-Galant, Nicole Bogdanowicz, Tomasz Oświeciński, Marcin Bosak, Bogdan Kalus

Ile lat mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Ile lat ma Liam Payne?