Rybnik: Klub muzyczny zapowiedział, ze otworzy się mimo obostrzeń.

i

Autor: pexels Klub muzyczny Face 2 Face w Rybniku ma być ponownie otwarty mimo obostrzeń

Rybnik: Klub muzyczny zapowiedział, ze otworzy się mimo obostrzeń. "Nie możemy pozwalać, aby ktoś bezprawnie zabierał nam możliwość tworzenia wspomnień"

2021-01-11 14:31

Kolejni przedsiębiorcy tracą cierpliwość i mają dość przedłużającego się lockdownu. Swój lokal otworzyli już restauratorzy z Cieszyna. Otwarcie knajp zapowiadają też przedsiębiorcy m.in. z Katowic. Krok dalej idą też właściciele klubu Face 2 Face w Rybniku. Chcą odmrozić swój biznes i organizować imprezy. Co na to policja i sanepid?

Życzenia na 2021! Czego życzymy sobie w nowym roku?

Klub muzyczny w Rybniku będzie działał mimo obostrzeń. "Bezprawnie zabierają nam możliwość tworzenia wspomnień i spotykania się z przyjaciółmi"

Przedsiębiorcy mają dość przedłużającego się lockdownu i kolejnych obostrzeń. Coraz chętniej decydują się na otwarcie swoich biznesów mimo rządowych zakazów. Ostatnio głośno o decyzji restauratorów z Cieszyna, którzy swój lokal otworzyli w zeszły weekend. Kilka razy była już u nic policja i sanepid, co zakończyło się głośną awanturą.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nalot policji na otwartą restaurację w Cieszynie. Pojawiło się aż 10 radiowozów. Właściciele: Będziemy działać dalej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Swój lokal planują też w kolejny weekend otworzyć restauratorzy z Katowic:

Więcej: Restauracja w Katowicach będzie otwarta mimo obostrzeń. "Nie można? Można, a nawet trzeba"

Jak widać takich głosów jest coraz więcej. Okazuje się, że rozmrożenie planują już nawet... kluby muzyczne. Ponowne otwarcie zapowiada Face 2 Face w Rybniku.

- Wszystkie znaki na niebie wskazują że po 310 dniach od pełnego zamknięcia, już niedługo będziemy mogli spotkać się razem z Wami w Waszym ulubionym miejscu - napisali w mediach społecznościowych przedstawiciele klubu

Sonda
Co myślisz o organizowaniu imprez w czasie pandemii?

Właściciele rybnickiego klubu muzycznego Face 2 Face przekonują, że w ich przypadku ponowne otwarcie jest o wiele bardziej skomplikowane niż w przypadku restauracji czy kawiarni. Zapewniają jednak, że robią co mogą, żeby było to możliwe.

- Codzienne konsultacje z prawnikami , przedsiębiorcami z całej Polski, masą innych kompetentnych osób oraz godziny spędzone na nauce prawa i jego analizowaniu, pochłaniają ostatnio masę naszego czasu i energii - czytamy w mediach społecznościowych Face 2 Face.

- Niestety w tych chorych czasach, żeby coś osiągnąć musimy trzymac się razem, dlatego dajcie znać czy jesteście z nami ? Czy czekacie na otwarcie ? Nie będzie łatwo, ale będzie warto tego jesteśmy pewni. Nie możemy dłużej pozwalać na to aby ktoś bezprawnie zabierał nam możliwość tworzenia wspomnień, spotkań z przyjaciółmi , okazji do poznawania nowych ludzi oraz równie ważnego odreagowania po całym tygodniu pracy - dodają właściciele Face 2 Face.