Piknik Rodzinny na Stadionie Śląskim 2024

i

Autor: A. Olejarczyk

Wydarzenia

Piknik Rodzinny na Stadionie Śląskim. Moc atrakcji dla małych i dużych. Zobacz ZDJĘCIA

Tłumy przyszły na Stadion Śląski, by wziąć udział w Pikniku Rodzinnym. Najmłodsze dzieci szalały na dmuchanych zjeżdżalniach, a te nieco starsze bawiły się świetnie, grając w badmintona. O odpowiednią atmosferę zadbała Sara James, która wystąpiła na scenie jako pierwsza. Po niej mikrofon przejęła wspaniała Cleo. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.

Piknik Rodzinny na Stadionie Śląskim

W tym roku mija 20. rocznica wstąpienia Polski w Unii Europejskiej. Z tej okazji na Stadionie Śląskim zorganizowano wspólne świętowanie. W czwartek 30 czerwca w samo południe ruszył tam Piknik Rodzinny.

Organizatorzy zadbali o moc atrakcji dla dzieci. Najmłodsze dzieciaki wyszalały się na dmuchanych zjeżdżalniach i zamkach, a te nieco starsze wzięły udział w warsztatach z plecenia wianków. Oczywiście pojawiły się stoiska do malowania twarzy, a także boiska do badmintona i wielkoformatowe gry. Szczególnym powodzeniem cieszyła się ogromna plansza do gry w szachy.

O godz. 15 dla publiczności wystąpiła Sara James, a po niej na scenie pojawiła się Cleo. Pop został zbalansowany rapem, gdy mikrofon przejął O.S.T.R. A na wieczór przewidziano koncerty legend polskiego rocka - De Mono i Budki Suflera.

Zobaczcie zdjęcia z Pikniku Rodzinnego na Stadionie Śląskim