Olbiński, Sętowski i Kukowski w Tychach. Nowa wystawa w Tichauer Art Gallery. Zobacz zdjęcia!

„Przestrzeń pełna wyobraźni – Olbiński, Sętowski, Kukowski” to nowa wystawa w Tichauer Art Gallery w Tychach. Trzech muszkieterów sztuki wystawia się w tyskiej galerii dziełach Beksińskiego. Teraz pora na magiczny świat sztuki zaklęty w obrazach. Wystawę można podziwiać na żywo do marca 2023 r. albo w naszej galerii zdjęć!

W postindustrialnych przestrzeniach Browaru Obywatelskiego – w Tichauer Art Gallery, w sobotę 19 listopada 2022 r. rusza magiczna wystawa „Przestrzeń pełna wyobraźni – Olbiński, Sętowski, Kukowski”.

Wystawa w Tichauer Art Gallery w Tychach

Wystawa przedstawia dzieła trzech wybitnych, polskich przedstawicieli surrealizmu i realizmu magicznego, które skłaniają do rozważań nad fascynującymi możliwościami ludzkiego umysłu oraz ukazują niesamowitą i nieograniczoną wyobraźnię twórców. Pochodzą z prywatnych kolekcji.

Dzięki uprzejmości kolekcjonerów, niektóre z dzieł przybędą z samego Paryża. Organizatorzy zapraszają na ekscytującą podróż do świata fantastycznych wizji i marzeń sennych, opowiedzianych językiem malarstwa i rzeźby.

Godziny otwarcia wystawy w Tichauer Art Gallery

Wystawa dla odwiedzających zostanie otwarta już od godziny 9.00, w sobotę, 19 listopada 2022 r.

  • W piątki, soboty i niedziele od godziny 9.00 do 21.00.
  • Od poniedziałku do czwartku od 12.00 do 21.00

Wystawa będzie dostępna do 28 lutego 2023 r.

Cena biletów Tichauer Art Gallery

  • 39 zł – bilet normalny
  • 30 zł – bilet ulgowy
  • za darmo – osoby niepełnosprawne i dzieci do 6. roku życia.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do odwiedzenia Tichauer Art Gallery. Podkreślają, że tym razem wystawa może być przyjemniejsza w odbiorze niż dzieła Beksińskiego.

Trzech muszkieterów sztuki

Początkowo wystawa miała nazywać się "Trzej muszkieterowie". Jednak ostatecznie postawiono na "Przestrzeń pełną wyobraźni", która lepiej oddaje magię i fantastykę zaklętą w obrazach artystów. Sami twórcy są cenieni w Polsce i za granicą.