Oh My Ramen w Sosnowcu już otwarty! Ciesz się smakiem Japonii

2024-05-29 9:05 Materiał sponsorowany

Oh My Ramen to lokalna sieć restauracji kuchni japońskiej ze Śląska. Teraz otwarto już trzeci lokal, tym razem w Sosnowcu! Mieszkańcy tego miasta mogą już cieszyć się prawdziwym smakiem Japonii!

Oh My Ramen w Sosnowcu już otwarty

Restauracja Oh My Ramen, znana z serwowania wyśmienitych japońskich dań, otworzyła już trzeci lokal, tym razem w Sosnowcu, przy ulicy Targowej 1. Wielu gości wyczekiwało tej chwili, a teraz mieszkańcy Sosnowca i okolic mogą cieszyć się smakiem Japonii w swoim mieście.

Decyzja o otwarciu nowej lokalizacji była naturalnym krokiem dla właścicieli, którzy zauważyli rosnące zainteresowanie wśród klientów z Sosnowca odwiedzających katowickie restauracje. Oh My Ramen Sosnowiec to przestronny lokal, który wkrótce zaoferuje również letni ogródek. Menu zostało wzbogacone o nowe pozycje takie jak Bao, Mazemen i Donburi, a wkrótce pojawią się także różne rodzaje japońskiego piwa.

Już od pierwszych dni działalności w Sosnowcu, Oh My Ramen zdobył wielu stałych klientów i cieszy się ogromnym wsparciem lokalnej społeczności.

To już trzecia lokalizacja Oh My Ramen. Pierwsze dwie znajdują się w Katowicach, przy ulicy Pocztowej 10 i Mariackiej 39/1. Restauracje te zyskały wielu wiernych fanów, którzy uważają, że serwują najlepszy ramen na Śląsku i nie tylko.

Pierwszy lokal otworzyliśmy w 2019 roku, ale moja przygoda z gastronomią zaczęła się w food trucku. Powoli rozwijała się moja miłość do Japonii i ramenu. Otworzenie restauracji było moim wielkim marzeniem - wspomina Dominika Rogińska, właścicielka marki Oh My Ramen. - Food truck i restauracja to zupełnie inne wyzwania. Metodą prób i błędów musieliśmy odnaleźć nasze smaki - dodaje. 

Oh My Ramen to miejsce, gdzie pasja do japońskiej kuchni łączy się z doświadczeniem i zaangażowaniem. Każde danie jest przygotowywane z najwyższą starannością, aby zapewnić autentyczne doznania smakowe.

Oh My Ramen ul. Pocztowa

i

Autor: Materiały prasowe

Unikalność i jakość Oh My Ramen

Restauracje Oh My Ramen zachwycają gości wysoką jakością serwowanych dań, doskonałym serwisem oraz atmosferą przenoszącą do spokojnej Japonii. Unikalny i autentyczny wystrój wszystkich lokali dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter tej sieci restauracji.

Goście cenią jakość naszych dań. Proces przygotowania ramenu jest złożony i angażuje wiele osób. Nasi kucharze są ambasadorami kuchni japońskiej i nieustannie przechodzą szkolenia u najlepszych szefów kuchni, których zapraszamy bezpośrednio z Japonii. Kluczowymi składnikami są ręcznie robiony makaron alkaliczny, a esencją smaku każdej miski jest „tare”, które również przygotowujemy od podstaw. Receptura pozostaje tajemnicą – tłumaczy menadżer restauracji.

Oh My Ramen” w Sosnowcu już otwarty! Ciesz się smakiem Japonii

i

Autor: Materiały prasowe

Oh My Ramen: zaangażowanie w charytatywność

Zespół Oh My Ramen od zawsze wykazywał silne zaangażowanie w pomoc dla potrzebujących

Na regularnych zasadach co roku przed świętami Bożego Narodzenia każda z naszych restauracji prowadzi zbiórki dla dzieci w domach dziecka, aby mogły one odczuć magię świąt - mówi manager Oh My Ramen.

Podczas wybuchu wojny na Ukrainie, FoodTruck Oh My Ramen, od pierwszych dni, ramię w ramię z organizacjami humanitarnymi i wolontariuszami, serwował gorące posiłki dla potrzebujących na granicy polsko-ukraińskiej.

W czasie pandemii COVID-19 w 2020 roku, będąc jeszcze stosunkowo nową restauracją, wykorzystaliśmy nasze możliwości i food trucka, dostarczając jedzenie do szpitali i dla medyków - opowiada Dominika.

Ciekawą inicjatywą w menu Oh My Ramen Sosnowiec jest pozycja "Smaczek dla psa," która kosztuje 5 złotych. Zebrane w ten sposób środki są przekazywane na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu, co stanowi kolejny dowód na społeczną odpowiedzialność sieciówki.

Oh My Ramen” w Sosnowcu już otwarty! Ciesz się smakiem Japonii

i

Autor: Materiały prasowe
Oh My Ramen” w Sosnowcu już otwarty! Ciesz się smakiem Japonii

i

Autor: Materiały prasowe
Oh My Ramen” w Sosnowcu już otwarty! Ciesz się smakiem Japonii

i

Autor: Materiały prasowe