Ekshibicjonista w Kłobucku? Nastolatka zgłosiła sprawę dyżurnemu policji

i

Autor: Myriams-Fotos /pixabay.com

Kłobuck

Obnażony mężczyzna śledził nastolatki. Chodził z "przyrodzeniem na wierzchu"

Mężczyzna miał się kręcić w okolicach domu towarowego Merkury w centrum Kłobucka. Z relacji nastolatek wynika, że nie miał bielizny i chodził z rozpiętym rozporkiem.

O przykrym incydencie, do którego doszło dzisiaj w południe (24.10) w Kłobucku, napisał jako pierwszy portal klobucka.pl.

W okolicach domu towarowego Merkury oraz szpitala rejonowego przy ul. 11 Listopada w centrum miasta dwie nastolatki miały zauważyć obnażonego mężczyznę. Z relacji jednej z nich wynika, że nie miał bielizny, szedł z rozpiętym rozporkiem i "miał na wierzchu przyrodzenie". Gdy spostrzegł dwie przyjaciółki, poszedł za nimi. 

Jak podaje portal klobucka.pl, mężczyzna miał około 60 lat, był ubrany w bluzę, czapkę z daszkiem i jeansowe spodnie. W ręce trzymał telefon, którego cały czas używał.

Skontaktowaliśmy się z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku, by potwierdzić, czy takie zdarzenie miało miejsce.

Z oficerem dyżurnym kontaktowała się telefonicznie dziewczyna, która była świadkiem tego zdarzenia. Miała się do nas zgłosić na komendę, na chwilę obecną nie mam informacji, czy tak się rzeczywiście stało. Policyjny patrol pojechał we wskazane miejsce i sprawdził też sąsiednie ulice, ale nikogo takiego nie znalazł - przekazuje aspirant Joanna Wiącek - Głowacz, oficer prasowa KPP w Kłobucku.