Kasia Latusek podbiła internet niezwykłymi filmikami pokazującymi, jak kulturalnie jeść rosół, frytki lub hamburgera, a nawet ostrygi i krewetki. Robi to w niezwykłym stylu, siedząc w eleganckiej restauracji i ma na sobie wyjątkowe kreacjach. Występuje w fantazyjnych nakryciach głowy i przy stole zachowuje nienaganne maniery. Zaskoczyła i podbiła serca widzów ze swadą opowiadając, co robić, a czego absolutnie unikać w czasie posiłków w restauracji.
– Trzeba nakładać zupę wolno. Nie nachylamy się w kierunku talerza, siedzimy prosto i to łyżka wędruje w kierunku twarzy, a nie twarz w kierunku łyżki. Nie wkładamy łyżki w całości do ust, nawet jeżeli potrafimy. Musimy ją delikatnie przechylić i wypić zupkę – tłumaczy w instruktarzu jedzenia rosołu.
Właśnie się dowiedziałam, że nie umiem jeść rosołu - internauci nie kryją rozbawienia, ale i podziwu nad odwagą specjalistki savoir-vivre, która postanowiła zmierzyć się ze stereotypami dotyczącymi jedzenia posiłków.
Kim jest Kasia Latusek?
Kasia Latusek jest niezwykle barwną postacią. Początkowo zabłysnęła sesjami zdjęciowymi na Instagramie, a teraz swoją popularność postanowiła wykorzystać do uczenia Polaków savoir-vivre. O początkach jej kariery wiemy niewiele. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim, ale zawsze związana była z Katowicami, w których się urodziła 39 lat temu.
Obecnie, jak sama o sobie mówi, jest inwestorką. Na co dzień wykonuje niezwykły zawód rzeczoznawcy diamentów i współpracuje z pracownią złotniczą w Chorzowie. Jej hobby to opera, moda i podróże.
Wiemy o niej także, że jest mamą. Ma uroczego synka.
Kawoszka. Koncertowiczka. Książkoholiczka. Kolekcjonerka pamiątek po Marilyn Monroe. Inicjatorka akcji charytatywnych. Kolekcjonerka perfum - tak w skrócie mówi o sobie Kasia Latusek.
Tak wygląda Kasia Latusek
Zobacz prywatne zdjęcia
Książka Kasi Latusek o hejcie
Kasia Latusek w minionym roku zrealizowała swoje wielkie pragnienie. Napisała i wydała e-book "Wygrać z hejtem" wraz z zeszytem ćwiczeń. Opisuje w nim swoją historię, jednak nie to jest najważniejszą częścią. "Ten e-book ma otwierać oczy na hejt. Uświadamiać, że nie musi być tym najgorszym typem hejtera, którego widać i słychać z daleka. Pokazać, że hejt bywa również cichy, wręcz subtelny. Ba! Hejt bywa niemy" - tłumaczy powody napisania pracy.
E-book ma wspierać tych, którzy nie do końca wiedzą, jak radzić sobie z hejtem. Hejt to przemoc jak każda inna – dlatego potrzebna jest strategia radzenia sobie z nią w sposób, który gwarantuje nam nie tylko skuteczność, ale również komfort psychiczny i nierzadko fizyczny.