Fabryka Porcelany

i

Autor: Fabryka Porcelany

Konkurs „Powiedz TAK w Fabryce Porcelany”. Nagrodą główną jest wesele marzeń

2022-12-29 13:47

Fabryka Porcelany w Katowicach ruszyła z konkursem dla zakochanych par. Do piątku 30 grudnia 2022 r. trwa konkurs, w którym można wygrać wymarzone wesele!

Został zaledwie 1 dzień do zgłoszenia się w konkursie dla zakochanych par, które chcą powiedzieć symboliczne tak w historycznej Fabryce Porcelany w Katowicach. Do wygrania jest przyjęcie weselne dla 100 osób.

Wymarzone wesele dla wygranej pary zostanie zorganizowane w znanej i lubianej, jak również często nagradzanej Restauracji Prodiż, która znajduje się w sercu historycznego kompleksu Fabryki Porcelany.

Konkurs „Powiedz TAK w Fabryce Porcelany”

Do tej pory do udziału w konkursie zgłosiło się już kilkadziesiąt par. Na zwycięzców i ich gości oprócz niezwykle klimatycznych wnętrz czekać będzie najlepsze menu, procentowe trunki, słodki stół i profesjonalna obsługa. Co trzeba zrobić? Wystarczy zamieścić pod jednym z konkursowych postów na fanpejdżu Restauracji Prodiż - wspólne, kreatywne, przepełnione uczuciem zdjęcie oraz oznaczyć pod nim swoje profile i polubić stronę restauracji.

Zgłoszeń w konkursie można dokonywać do 30 grudnia 2022 r. Dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają nad dołączeniem do zabawy, pokażemy jak wspaniale może wyglądać ich wielki dzień w pięknych, zabytkowych wnętrzach Fabryki Porcelany. Regulamin konkursu dostępny na stronie: fabryka-porcelany.pl