Sanah na Stadionie Śląskim

i

Autor: Sanah Sanah nagrała najnowszy clip "Najnowszy dzień w moim życiu"

koncert

Koncert Sanah na Stadionie Śląskim. Są ostatnie bilety w niskich cenach

Koncert sanah na Stadionie Śląskim odbędzie się 15 sierpnia 2023. Sanah w Chorzowie rozpoczyna cykl trzech koncertów stadionowych w Polsce pod hasłem Uczta nad Ucztami. O ile na PGE Narodowym w Warszawie i Polsat Plus Arenie w Gdańsku miejsca są wyprzedane, to na Stadionie Śląskim wciąż są ostatnie bilety na koncert.

Sanah. Bilety na koncert na Stadionie Śląskim

Sanah to wyjątkowa artystka i pierwszoplanowa gwiazda muzycznej sceny w Polsce. Niemal każdy nowy utwór staje się przebojem, a duety z najlepszymi wokalistami stale poszerzają jej krąg fanów. Sanah co chwila zaskakuje swych wielbicieli ciekawymi pomysłami, jak np. wyjątkową płytą z poezją pt. Poezyje. Nie inaczej jest teraz, gdy spełnia marzenie o koncertach stadionowych.

Koncert Sanah na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się 15 sierpnia 2023 o godz. 20:30. Będzie to pierwszy występ artystki w ramach trasy koncertów stadionowych. 

Czy są bilety na koncert Sanah?

Odpowiedź brzmi: tak! Są jeszcze w sprzedaży ostatnie bilety na koncert Sanah w Chorzowie, lecz szybko się rozchodzą. Na dwa następne koncerty w Warszawie i Gdańsku bilety zostały już wyprzedane.

Koncert Sanah w Chorzowie 2023 Ceny biletów

Kto chce wziąć udział w koncercie Sanah w Chorzowie i osobiście przekonać się, co ma do zaoferowania artystka na ogromnej scenie, koniecznie musi się pospieszyć, bo biletów ubywa bardzo szybko. 

Za sprzedaż biletów odpowiada Eventim.

  • Sanah koncert Ceny biletów na płytę: 159 zł
  • Sanah koncert Ceny biletów na trybunę kategoria 2: 229 zł
  • Sanah koncert Ceny biletów na trybunę kategoria 1: 279 zł
  • Sanah koncert Ceny biletów premium: 599 zł

Tu kupisz bilet na koncert Sanah

Sanah na stadionowych koncertach to spełnienie jej marzeń. Jak mówi Sanah, zawsze chciała zrobić coś naprawdę dużego i przełomowego. Koncerty stadionowe to pokonanie kolejnej bariery w życiu artystycznym. 

- Wymarzyłam coś na moich 5. urodzinach. Dopiero dziś, tak trochę nieśmiało, ale chciałabym spróbować zrealizować to marzenie. Nieśmiało, ale jednak…zapraszam Was na STADIONY!!! - mówi sanah.

Sanah Uczta nad Ucztami na Stadionie Śląskim

Uczta nad Ucztami to zwieńczenie swoistego festiwalu artystki, rozpoczętego w 2022 roku dwoma platynowymi albumami muzycznymi i dwiema wyprzedanymi trasami, w tym BANKIETu z 50 osobową Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej i 30 osobowym Silesian Chamber Choir Ad Libitum, które zadowoliły najbardziej wymagających słuchaczy. Sanah połączy ze sobą dotychczasowe wcielenia artystyczne i jako pierwsza polska artystka wystąpi na koncertach stadionowych. Tym razem, w najszerszym gronie, weźmiemy udział w największej uczcie muzycznej, którą zgotuje nam najpopularniejsza polska artystka.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/