Częstochowa Summer Festival 2024. Cykl letnich koncertów rozpoczną Skolim i Kubańczyk

i

Autor: Częstochowa Summer Festival, Pixabay.com

Częstochowa

Częstochowa Summer Festival 2024. Na rozpoczęcie cyklu letnich koncertów wystąpią Skolim i Kubańczyk

2024-06-29 0:06

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Częstochowa Summer Festival 2024. Na parkingu przed Galerią Jurajską ustawiona zostanie scena, a na niej wstąpią polscy artyści, a m.in. Smolasty, Kubaczyk, Skolim i Baciary.

Startuje Częstochowa Summer Festival

Summer Festival to cykl letnich koncertów plenerowych, który po raz pierwszy zawita do Częstochowy. W ciągu tegorocznych wakacji odbędą się trzy koncerty w dniach: 28 czerwca, 26 lipca i 24 sierpnia. Imprezy rozpoczną się o godzinie 15:00 i potrwają do 21:00. Wydarzenia poprowadzi Irek Jakubek, dziennikarz i prezenter radiowy.

28 czerwca na rozpoczęcie muzycznego lata przed częstochowska publicznością wystąpią Skolim i Kubańczyk znani z przebojów takich jak "Wyglądasz idealnie", "Bukiet róż" i "Taki sam". W lipcu czekają nas kolejne muzyczne emocje.

W piątek 26 lipca na scenie zagoszczą Baciary, Daj to Głośniej oraz Aparaty. W wakacyjny nastrój wprowadza nas piosenki "Żyje się raz", "Ze wsi dziewczyna" i "To jest noc".

Ostatni koncert w ramach festiwalu odbędzie się w sobotę 24 sierpnia. Tego dnia będzie można posłuchać autorów piosenek takich jak "Nim zajdzie noc" i "Bling Bling". Przed publicznością wystąpią Smolasty oraz PlanBe.

- Oprócz czołowych, polskich artystów estradowych, festiwal ma w ofercie wiele innych atrakcji, przygotowanych z myślą o całych rodzinach: występy lokalnych gwiazd muzycznych/tanecznych, konkursy, miasteczko rozrywki z dmuchańcami, kramy z atrakcjami oraz punkty gastronomiczne. Artyści zostali dobrani tak, aby każdy znalazł coś dla siebie - przekazują organizatorzy festiwalu.

Częstochowa Summer Festival 2024 - program

28.06 - piątek

  • Skolim
  • Kubańczyk

26.07 - piątek

  • Baciary
  • Daj To Głośniej
  • Aparaty

24.08 - sobota

  • PlanBe
  • Smolasty

Organizatorami wydarzenia są Imprezowy Kartel i Galeria Jurajska. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

Częstochowa Summer Festival 2024. Cykl letnich koncertów rozpoczną Skolim i Kubańczyk

i

Autor: Częstochowa Summer Festival