Kobieta napadła na sklep, pomógł jej partner

i

Autor: KMP Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie-Zdrój

Bonnie i Clyde - wersja polska. Kobieta okradła sklep, a partner pomógł jej uciec

Na celowniku pary przestępców z Jastrzębia-Zdroju znalazł się sklep spożywczy. Kobieta próbowała ukraść z półki kilka rzeczy, a gdy na jej drodze stanęła pracownica, rzuciła się na nią z pięściami. Wówczas do złodziejki dołączył partner, który pomógł jej w ucieczce.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów spożywczych w Jastrzębiu-Zdroju. Pewna klientka zachowywała się podejrzanie, co zwróciło uwagę pracownicy. 30-latka chciała ukraść z półki kilka rzeczy, ale sprzedawczyni ją powstrzymała.

W odwecie złodziejka zaatakowała ekspedientkę. Klienci ruszyli na pomoc ofierze, ale w tym momencie do sprawczyni dołączył jej partner. Przestępcom udało się uciec ze sklepu, choć wolnością nie było im dane się nacieszyć. Mundurowi błyskawicznie dotarli na miejsce, ustalili rysopisy podejrzanych i ruszyli na poszukiwania. Pół godziny później dopadli uciekinierów na al. Piłsudskiego.

30-latka odpowie teraz za kradzież rozbójniczą, a także za liczne kradzieże sklepowe oraz posługiwanie się skradzioną kartą bankomatową. Łącznie kobieta usłyszała 8 zarzutów i trafiła to tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/